„JKS NIGDY NIE ZGINIE” – zapowiedź manifestacji kibiców w Jarosławiu.

In this video

Tak, żeby każdy kibic miał świadomośc powagi sytuacji. W skrócie Urząd miasta chciał już od dłuższego czasu zmieść nasz klub a na jego miejsce powstać mial MKS, nowemu zarządowi mydlili tylko oczy, że chcą pomóc a tak naprawde byli tak wkur…. że młodzi zepsuli im plan przejęcia stadionu i poronionego pomysłu nowego klubu MKS, że ciągle tylko przeszkadzają i jak tylko mogą to utrudniają. Od jakiegoś czasu wychodzą rzeczy jak szmaciarsko zachowywali i zachowują się współpracownicy burmistrza. Nie liczą sie dla nich kibice, tradycje tylko swoje interesy i profity. Według nich JKS nie ma kibiców, a jak już to na mecze chodzi sama patologia. Według nas to patologia pojawiła się ostatnio na meczu w postaci delegacji z UM, bo nie mają nic wspólnego z kibicowaniem ani dobrem klubu, a tylko próbowali załatwic swoje interesy kosztem zarządu i kosztem kibiców.
W sobote 12 października pokażmy tym białym kołnierzykom z ratusza, że ich uklady zakulisowe w gronie swojej bandy mogą być zdecydowanie niewystarczające do zniszczenia naszego klubu.
Zbiórka o 12 pod ratuszem skąd w pochodzie idziemy na stadion dopingować naszych piłkarzy na meczu ligowym. Pokażmy im żeby zdawali sobie sprawe, że ich kadencja sie skończy z takim podejściem już niebawem a JKS nadal będzie trwać. A odpowiedzialność, że należycie nie kontrolowali przez lata poprzedniego zarządu ich napewno nie ominie, bo ciągle się łudzą, że tak bedzię. Pokażmy naszą siłe!!!

(Visited 167 times, 1 visits today)

Możesz być zainteresowany:

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *